Roznoszenie ulotek – Czechowice

Kilka słów o Czechowicach-Dziedzicach

Czechowice-Dziecice to miasto na południu Polski leżące w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Miasto powstało w 1951 roku z połączenie dwóch wsi, których historia sięga Średniowiecza. Dziedzice rozwijały się także jako węzeł kolejowy oraz ośrodek przemysłu. Czechowice pozostają ośrodkiem przemysłu z kopalnią węgla kamiennego, fabryka zapałek, czy sprzętu elektrotechnicznego. Powierzchnia miasta to 33 km2, natomiast populacja zamyka się w licznie 35 725. Roznoszenie ulotek na terenie tego miasta przynieść może szereg znaczących korzyści. Prowadzimy kolportaż ulotek w samym mieście Czechowice-Dziedzice oraz w okolicach. Obsługiwane przez nas osiedla to: os. Północ, Wschód, Zachód, Południe, Kopalnia, Kępa, Bestwina, Bestwinka, Kaniów, Janowice, Zabrzeg, Miliardowice, Bronów, Ligota, Komorowice, Mazańcowice.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę? – roznoszenie ulotek w Czechowicach z Pro-Mailer

  • posiadamy własną drukarnię, dzięki czemu oferujemy bardzo korzystne ceny malejące wraz ze wzrostem nakładu;
  • decydując się na usługę kolportowania materiałów reklamowych w naszej firmie, wybierają Państwo profesjonalistów dbających o każdy szczegół;
  • nasi pracownicy wykazują wysoki poziom zaangażowania oraz rzetelności;
  • klient ustala, na jakim obszarze Czechowic mają być dostarczone ulotki, pozwala to na trafniejsze wybranie grupy docelowej, która może być zainteresowana ofertą umieszczoną na materiale reklamowym.

Sugerowana wielkość nakładu na roznoszenie ulotek dla miasta Czechowice – 22 tys. sztuk.