Roznoszenie ulotek Katowice

Przygotowanie ulotki z ofertą firmy to połowa sukcesu, druga zależy od ich dystrybucji. Myśląc o kolportażu ulotek, zastanów się, czy rozdawanie ulotek przed wejściem siedziby firmy przypadkowym przechodniom, jest optymalnym rozwiązaniem. Lepszą opcją może być roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych klientów. Sprawdź, jak możesz zareklamować swoją firmę na terenie Katowic z pomocą Pro-Mailer.

Kolportaż ulotek w Katowicach to skuteczna forma reklamy

Zgodnie ze statystykami w ponad połowie gospodarstw w Polsce znajdują się ulotki – większość z nas przechowuje je po to, aby skorzystać z nich w przyszłości. W szczególności chętnie zostawiamy te ulotki, które zawierają upusty cenowe.

Czy ulotki są skuteczne? Dane pokazują, że 78% konsumentów zerka na zawartość ulotki, zanim się jej całkowicie pozbędzie. Pozostałe 22% czyta dokładnie jej zawartość. Wyniki te są wyższe niż w przypadku reklam znajdujących się w telewizji lub radiu. Badania wykazały, że ponad 80% z nas omija reklamy w prasie, a ponad 60% nie ogląda reklam emitowanych w telewizji.

Kolportaż ulotek może Ci pomóc zwiększyć popularność Twojej firmy wśród klientów. Udana kampania kolportażowa w Katowicach może przełożyć się na większe zyski.

Pro-Mailer – dystrybucja ulotek w Katowicach

Zorganizowanie dystrybucji w Katowicach wymaga sporej wiedzy i dobrego przygotowania. Tylko w takim wypadku kampania kolportażowa może być sukcesem. W Pro-Mailer oferujemy naszym klientom usługi na wysokim poziomie. Nasze zalety to:

  • własna drukarnia, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny;
  • wykwalifikowani pracownicy;
  • elastyczność – to klient ustala, w której części Katowic będą roznoszone ulotki. Dzięki takiemu podejściu możesz precyzyjnie wybrać swoją grupę docelową.

Katowice – informacje o mieście

Katowice to miasto, które przeszło ogromną przemianę – ze stereotypowego symbolu Śląska przeistoczyło się w nowoczesną stolicę liczącą 2 miliony mieszkańców. Jedno zostało jednak niezmienne – punktem stolicy województwa śląskiego nadal jest wieża szybu kopalni, choć obecnie wieża “Warszawa II” pełni inną funkcję. Teraz jest tarasem widokowym, z którego można podziwiać panoramę miasta.

Oprócz tego w Katowicach można znaleźć wiele innych ciekawych atrakcji. Jednym z popularniejszych miejsc jest Spodek (hala widowiskowo-sportowa nawiązująca swoim wyglądem do statku kosmicznego). Warta uwagi jest także Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, czy Muzeum Śląskie.