Roznoszenie ulotek – Żywiec

Roznoszenie ulotek - ŻywiecZareklamuj swoją firmę w Żywcu! Roznosząc ulotki do skrzynek pocztowych klientów, skutecznie wypromujesz swoją markę przy niewielkim koszcie. W Pro-Mailer zajmujemy się zarówno drukiem, jak i dystrybucją materiałów reklamowych, więc w kompleksowy sposób pomożemy Ci zdobyć nowych klientów w Żywcu oraz okolicach. Sprawdź, dlaczego warto nawiązać współpracę z naszą firmą!

Roznoszenie ulotek w Żywcu – jakie zalety ma dystrybucja ulotek w Pro-Mailer

  • Posiadamy nowoczesny park maszynowy – nasze drukarki gwarantują wysoką jakość wydruku, co pozytywnie wpływa na odbiór materiałów reklamowych, jakie ostatecznie zapewnia dystrybucja ulotek.
  • Twoje materiały reklamowe kolportowane są przez profesjonalistów, których wyróżnia sumienność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.
  • Pomożemy w zaplanowaniu wszystkich szczegółów kampanii.
  • Naszym celem jest zapewnienie klientowi jak największych korzyści marketingowych, jakie może zapewnić rozdawanie ulotek.

Sugerowana wielkość nakładu na roznoszenie ulotek dla miasta Żywiec i okolice – 40 tys. sztuk.

Piękne, śląskie miasto na „Ż” czyli Żywiec

Żywiec to miasto leżące na południu Polski w województwie śląskim. Jest miastem na prawach gminy miejskiej. Miasto liczy sobie 32 083 mieszkańców i ma powierzchnie 50,54 km². Żywiec jest znany ze swych turystycznych wartości, mieści się w obniżeniu śródgórskim w Kotlinie Żywieckiej, nad rzekami Sołą i Koszarawą, które łączą się w pobliżu centrum miasta. Żywiec jest ośrodkiem turystycznym, głównie dzięki leżącemu w pobliżu Jezioru Żywieckiemu oraz ośrodkom sportów zimowych. 

Prowadzimy kolportaż ulotek na terenie Żywca oraz okolic. Osiedla, które obsługujemy: Góra Burgałowska, Parkowe, Reymonta, Kopernika, Sporysz, Kochanowskiego, 700-lecia, Pod Grappą, Młodych. Roznoszenie ulotek w okolicach Żywca obejmuje: Łodygowice, Pietrzykowice, Lipowa, Leśna, Sienna, Radziechowy, Wieprz, Bystra, Cisiec, Cięcina, Żabnica, Węgierska Górka, Milówka, Rajcza, Ujsoły, Zwardoń, Zarzecze, Bierna, Międzybrodzie Żywieckie, Międzybrodzie Bialskie, Tresna, Gilowice, Ślemień, Łękawica, Rychwałd, Rychwałdek, Jeleśnia, Świnna, Przyłęków, Mutne, Pewel Mała, Pewel Wielka, Koszarawa, Krzyżowa, Korbielów, Czernichów.

Kolportaż ulotek – sprawdź, gdzie jeszcze działamy

W Pro-Mailer oferujemy rozdawanie ulotek nie tylko w miejscowości Żywiec, ale również w innych miastach. Proponujemy Ci roznoszenie materiałów reklamowych głównie na terenie Śląska i Małopolski. Nasza oferta między innymi skierowana jest do mieszkańców Cieszyna – roznoszenie ulotek Cieszyn – oraz Wadowic – roznoszenie ulotek Wadowice.